Traktory a malotraktory

Specializujeme se na prodej traktorů a malotraktorů pro zemědělství, zahradnictví, vinařství a komunální služby.

Prodejní oblast: Znojemsko, Mikulovsko, Břeclavsko, Brno-venkov

Vyberete si z mnoha modelů

Získáte výhodné financování

Traktory a malotraktory dovezeme

EMAIL
TELEFON


Autorizovaný prodej traktorů a malotraktorů

Nabízíme Vám univerzální, zemědělské i komunální traktory s výkonem od 12 do 170 HP. Specializujeme se na autorizovaný prodej traktorů od japonského výrobce Kubota a od českých výrobců Zetor, Šálek a Wisconsin.

Nabízíme traktory:

Kompaktní a výkonné traktory pro široký okruh využití

Traktory z naší nabídky vynikají širokým okruhem využití. Malotraktory a viniční traktory ve zúžené verzi využijete ve vinohradnictví, zahradnictví a sadařství. Komunální traktory se výborně uplatní v obecních a městských technických službách pro letní i zimní údržbu. Součástí naší nabídky jsou také výkonné zemědělské traktory pro nejnáročnější zemědělské práce. Ke všem traktorům dodáváme široký výběr přídavných zařízení tuzemských i zahraničních výrobců jako např. Agrimaster, Ostratický, Šálek, Wisconsin, Agrometall, ZDT Nové Veselí, Kubota, Agrostroj Pelhřimov, Humpolecké strojírny, Laski, Pezzolato, Peruzzo, Vares, Agromechanika, Simed.

Profesionální servis traktorů

Na všechny u nás zakoupené traktory poskytujeme záruční i pozáruční servis. Opravy malého rozsahu vyřešíme přímo u Vás na místě. Běžný servis traktorů provádíme v našich dílnách, které se nachází v areálu firmy v městysi Drnholec v okrese Břeclav. Kromě záručního a pozáručního servisu provádíme pravidelné garanční prohlídky, výměnu provozních kapalin a další servisní práce.

Nevíte si rady, jak dopravit Váš traktor k nám na dílnu? Zavolejte nám, pro traktor si po domluvě přijedeme. Součástí služeb souvisejících s prodejem strojů je i technická podpora (i mimo pracovní dobu).

Široký sortiment náhradních dílů

Poskytujeme kompletní nabídku náhradních dílů. Dodáme Vám ložiska, gufera, filtry, oleje, náhradní skla, klínové řemeny, kardanové hřídele, zpětná zrcátka, kryty světlometů, akumulátory a mnoho dalších náhradních dílů (viz přehled náhradních dílů). Skladem držíme tisíce druhů produktů, u kterých garantujeme rychlé dodání. Vedeme veškeré náhradní díly na prodaný stroj. Vedeme nebo zajistíme i náhradní díly na starší typy strojů.

Navštivte nás a vyberte si Váš traktor

Využijte autorizovaný prodej traktorů, malotraktorů a komunální techniky od naší rodinné společnosti Macháček, s.r.o. Poradíme vám s výběrem vhodného traktoru podle účelu použití. Zakoupené stroje Vám dovezeme a zaškolíme Vás v obsluze. Stroje od nás jsou zásadně vždy připravené k okamžitému nasazení v provozu. Je provedena agregace stroje se všemi potřebnými komponenty (hydraulické prvky, závěs – uchycení apod.)

Zajistíme financování zemědělské a komunální techniky

Na nákup traktorů, zemědělských strojů a komunální techniky zprostředkujeme výhodné financování. prostřednictvím leasingové společnosti ČSOB Leasing, a.s., nabízíme součinnost při sjednání úvěru, případně za podpory PGRLF nebo s využitím dotací. Součástí našich služeb je také zpětný odkup starších traktorů i nákup nových traktorů na protiúčet.

Získejte výhodné zákaznické služby

Využijte komplexní prodejní a zákaznické služby, servis strojů i výhodné financování nové techniky. Zavolejte nebo napište nám a získejte více informací.