Servis traktorů a strojů

V rodinné firmě Macháček, s.r.o. získáte nejen prodej traktorů a strojních zařízení, ale především komplexní zákaznické služby včetně záručního a pozáručního servisu.

Pro zákazníky z oblasti: Znojemska, Mikulovska, Břeclavska, Brna-venkov a stálé i nové zákazníky z celé ČR, Rakouska a Slovenska

Získáte komplexní zákaznické
služby

Zajistíme Vám výhodné
financování

Poskytneme Vám profesionální
servis

EMAIL
TELEFON


Komplexní zákaznické služby

Poskytujeme vám komplexní zákaznické služby od výběru stroje, přes jeho financování až po servis a garanční prohlídky. S námi získáte zázemí stabilní společnosti, profesionální přístup a dle možností rychlé vyřízení Vašich požadavků. Záleží nám, abyste od nás vždy odcházeli spokojení. Odborně Vám poradíme s výběrem vhodných traktorů, komunální techniky a přídavných zařízení. Naším cílem je, aby technické parametry i samotná obsluha stroje maximálně vyhovovaly Vašim požadavkům a účelům použití.

Záruční a pozáruční servis

Prodejem techniky naše práce nekončí. Součástí našich služeb jsou garanční prohlídky, profesionální záruční i pozáruční servis i prodej náhradních dílů. Opravám traktorů a komunální techniky se věnujeme více než 28 let. Opravy malého rozsahu provádíme přímo na místě. Servisní tým přijede za Vámi kdekoliv po České republice a na místě provede odstranění závady. Větší opravy a servisní práce provádíme v naší dílně v Drnholci v okrese Břeclav. Po domluvě Váš stroj přivezeme a po opravě opět dovezeme.

Poskytujeme:

  • Servis traktorů a malotraktorů
  • Servis komunální techniky
  • Opravy přídavných zařízení
  • Generální opravy strojů a motorů


Servis traktorů a malotraktorů

Provádíme garanční prohlídky, záruční i pozáruční servis u všech námi prodaných traktorů. Opravujeme traktory Zetor, Kubota, Šálek a Wisconsin, po domluvě případně i jiné. Zároveň Váš traktor připravíme na STK, zprostředkujeme měření emisí a STK. Servisujeme i typově starší české stroje.


Servis komunální techniky

Technickým službám obcí a měst provádíme kompletní servisní práce a opravy komunální techniky. Součástí našich služeb jsou pravidelné garanční prohlídky, výměna provozních kapalin, případně broušení nožů, promazání stroje a také příprava a zprostředkování STK. Disponujeme velkými zásobami náhradních dílů, takže jsme připraveni pro rychlá dodání, případně servis.


Opravy přídavných zařízení

Provádíme opravy přídavných zařízení a zemědělských strojů. Opravujeme zametače, rosiče, příkopové stroje, sekačky, ožínače, mulčovače, štěpkovače, žací stroje, mulčovače, radlice, rozmetadla, vlečky a mnoho jiných dle domluvy.


Generální opravy motorů

Součástí našich služeb jsou garanční prohlídky motorů, jejich běžná údržba i generální opravy motorů. Provádíme opravy motorů Zetor, Kubota, Lombardini, Slávia, Kohler a Briggs & Stratton.

Zajistíme financování zemědělské a komunální techniky

Na nákup traktorů, zemědělských strojů a komunální techniky zprostředkujeme výhodné financování. prostřednictvím leasingové společnosti ČSOB Leasing, a.s., nabízíme součinnost při sjednání úvěru, případně za podpory PGRLF nebo s využitím dotací. Součástí našich služeb je také zpětný odkup starších traktorů i nákup nových traktorů na protiúčet.

Získejte výhodné zákaznické služby

Využijte komplexní prodejní a zákaznické služby, servis strojů i výhodné financování nové techniky. Zavolejte nebo napište nám a získejte více informací.