Popis projektu

B2350D-B/B2350HDB(-C)

Motor
Max. výkon motoru dle SAE
Kapacita palivové nádrže
Převodovka
Řízení
Zadní 3-bodový závěs kat. 1
Zdvihový výkon
Délka (se zadním 3-bod. závěs.)
Hnací hřídele
Řazení
Šířka: (Min. rozchod)
Výška (s ochr. rámem)
Výška (s klimat. kabinou -C)
Hmotnost s ochr. rámem

Kubota E-TVCS, kapalinou chlazený, Diesel
14,7kW (20,0) HP
27 l
4×4 (s možností vyřazení přední nápravy) V9 / R9
hydrostatické řízení
Kat 1 s regulací polohy
970 kg
2730 mm
4×4 (s možností vyřazení přední nápravy)
V9 / R9
1027 – 1404 mm
2295 mm
2338 mm
755 kg

B2350D-B/B2350HDB(-C)

NOVÁ INTEGROVANÁ KABINA
Traktory série B50 disponují integrovanou kabinou, kabina, podlaha a blatníky jsou spolu spojené sváry. 4 konstrukční sloupky s velkoryse vyklenutými prosklenými plochami poskytují řidiči velký prostor a vynikající rozhled kolem. Otvory v podlaze pro pedály jsou zbytečné a úroveň hluku je redukována.
ZADNÍ SKLENĚNÁ TABULE S VĚTRACÍM OTVOREM
Pomocí aretace se zadní okno otevře natolik, aby mohl proudit čerstvý vzduch a vnikání nečistot do kabiny bylo minimalizováno.
PROSTORNÁ A TICHÁ KABINA
Traktory série B50 nabízejí díky nové integrované kabině maximální komfort. Konstrukce se 4 sloupky poskytuje pocit většího prostoru a nepřekonatelné zorné pole. Pro jednoduché nastupování a vystupování je možné doširoka otevřít dveře. Dalším znakem komfortu je nízká úroveň hluku. Vnitřní prostor disponuje mnoha odkládacími plochami, držákem na nápoje a skříňkou na nářadí.
KABINA CHRÁNĚNÁ PROTI PRACHU
I během dlouhých pracovních dnů zůstává kabina bezprašná. Pedály jsou uloženy uvnitř kabiny. Otvory v podlaze kabiny jsou tak zbytečné. To minimalizuje vnikání prachu do vnitřního prostoru.
DVOJITÝ RÁM
Jedinečným podvozkem s maximální životností došlo k výraznému zlepšení odolnosti karoserie. Tento obzvlášť robustní podvozek zaručuje zvýšenou odolnost a stabilitu i v obtížných podmínkách nasazení.